Konrad Sołtys Konrad Sołtys


 

Konrad Sołtys

Jestem doświadczonym konferansjerem i event managerem z ponad 20-letnią praktyką i bogatym portfolio różnorodnych realizacji. Z zaangażowaniem współtworzę i reżyseruję niepowtarzalne imprezy, bankiety czy pikniki. Pasjonuje mnie kino oraz muzyka rozrywkowa, a eventy to moja życiowa pasja. Podczas codziennej pracy jako konferansjer, koordynator, a także producent wydarzeń, stawiam na budowanie pozytywnej energii i odpowiedź na realne potrzeby i inspirujące marzenia klientów, jak również uczestników imprez. Baza zaufanych współpracowników, którą zbudowałem przez lata organizacji lokalnych, krajowych i międzynarodowych wydarzeń, pozwala mi sprawnie zarządzać zespołami profesjonalistów i z sukcesem realizować eventy o różnej skali, na światowym poziomie.

W EVENT PEOPLE odpowiadam za opiekę nad klientem od A do Z - od pierwszego kontaktu, mapowania potrzeb i możliwości, przez sprawny obieg informacji, wybór najlepszej z kreatywnych koncepcji, tworzenie satysfakcjonującego scenariusza imprezy, aż po realizację eventu, niejednokrotnie przekraczającą oczekiwania zarówno klienta, jak i zaproszonych gości.

Moje doświadczenie zawodowe możesz zweryfikować na LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/konradsoltys/ - będzie mi miło pozostać tam z Tobą w kontakcie!

Zapraszamy do
naszej galerii

Obejrzyj
film

 

Napisz do nas